EN
EN

Akneli Ciltler İçin Cilt Bakımı

Akneli ciltler için doktorlarımız tarafından özel olarak tasarlanmış cilt bakımı ile cildiniz, gözenekleri tıkayarak akne oluşumuna sebep olan fazla yağlardan arınırken aynı zamanda kullandığımız antibakteriyel ürünler sayesinde, akne oluşumunu tetikleyen bakterilerden de arınır.

Bakımımızın içeriğindeki anti-aging özellik ile cildin en temel yapı taşları güçlendirilerek cilt güzelliği garantilenir.

Cilt bakımını takiben uyguladığımız Scarlet- S tedavisi ile cilt altına Radyo Frekans enerjisi verilerek gözenekler küçültülür, yarattığı antibakteriyel etki ile akne oluşumu engellenir.

SONUÇ: Akneli ciltler için tedavi edici cilt bakımı ile cilt fazla yağdan arınır, yangı nedeniyle oluşan kızarıklıklar, sivilce görünümü azalır, renk tonu eşitlenir, gözenekler küçülür.

DETAYLI BİLGİ: 60 DAK

Lenf drenajıyla başladığımız cilt bakımı işlemine cilt temizliği ile devam edilir. Ancak burada özellikle belirtmek isteriz ki cilt bakımından önce doktorumuzun yapacağı konsültasyon sonucunda lenf drenajı cildinize uygulanmayabilir.

1.aşama : Çiğ bal, arı sütü ve propolis içeren özel temizleyicimiz cildinizi derinlemesine temizlerken nazikçe peeling yapar. Akneli cilt temizlenir ve aynı zamanda sebum tabakasının yağ oranı dengelenir, cildinizin üst katmanı soyularak beslenir, gözenekler küçülür, cildiniz kadife gibi yumuşak bir görüntüye kavuşur.

Temizleme işleminin ardından uyguladığımız, güçlü botanik enzimler ve salisilik asit içeren tri-active peeling ile cildinizin üst katmanındaki ölü deri tabakası nazikçe soyulur.

Peeling işlemini takiben uyguladığımız maske içeriğindeki bitkisel hyaluronik asit ile cildi nemlendirir, yüksek oranlı bitkisel içeriği ile iltihap oluşumunu engellerken antioksidan koruma sağlar.

Maskenin ardından cildinize iki farklı serum uygulanır.

1- Tedavi Edici Serum: İçeriğindeki yüksek C vitamini ve diğer özel bileşenlerle doğal bir antibiyotik işlevi görür, kolajen sentezini harekete geçirir ve iltihap oluşumunu engeller.
2- Nemlendirici Serum: Derinlemesine nemlendirmenin yanında güçlü bir antibakteriyel koruma sağlar.
3- Aktif Serum: Son olarak uyguladığımız serumumuz ile sivilce kaynaklı kızarıklıklar giderilir, gözenekler küçülür.

Son olarak kuvvetli botanik, vitamin ve antioksidan içeriği ile ciltte koruyucu bir bariyer oluşturan nemlendiricimiz ile cildiniz koruma altına alınarak işlem sonlandırılır.

2.aşama : Cilt bakımının ardından özel tasarlanmış mikro iğneler aracılığıyla cilt altına Radyo Frekans enerjisi vererek “ameliyatsız cilt gençleştirme” yapan Scarlet-S işleminize başlanır.

3,5mm’ye kadar cilt derinliğine inebilen ve bu sayede cildin tüm katmanlarına etki eden Scarlet-S ile cildin en üst katmanında hücre gelişim faktörleri harekete geçerken ciltteki, akne izleri, ton farklılıkları, yara izleri ve ince kırışıklıklar tedavi edilir.

Cilt genç ve dolgun bir görünüm kazanır, çene kontürü belirginleşir, gıdı toparlanır ve genişlemiş gözenekler tedavi olur.

Scarlet-S uygulamasını takiben cildin alt tabakalarına açılan kanallara hyaluronik asit serumu uygulanır, serum bu sayede cildin tüm katmanlarına işler.

Cilt neme doyar, kolajen ve elastin üretimi tetiklenerek doğal koruyucu bariyeri güçlenir, bu sayede akne oluşumu engellenir. Scarlet-S kistik akne tedavisinde, ilaç tedavisi ile kombine tedavi olarak uygulanır.

DİĞER
UYGULAMALAR
Leke Tedavisi Cilt Bakımı
1- GÖZENEK TEDAVİSİ CİLT BAKIMI 2- LIFTING CİLT BAKIMIK 3- ROSACEA CİL..
DEVAMINI OKU
Anında Parlaklık Cilt Bakımı
Oldukça yumuşak bir bakım olan anında parlaklık cilt bakımımız ile solgu..
DEVAMINI OKU
Ferahlatıcı Yaz Cilt Bakımı
Cildimizin ihtiyaçları her mevsimde değişmekle birlikte yaz ayları güneş..
DEVAMINI OKU
Akneli Ciltler İçin Cilt Bakımı
Akneli ciltler için doktorlarımız tarafından özel olarak tasarlanmış cil..
DEVAMINI OKU
Anti – Aging Cilt Bakımı
Anti-aging cilt bakım ritüelimiz ile kombine olarak uygulanan Scarlet-S ..
DEVAMINI OKU
HEMEN BİLGİ
AL!