EN
EN

Anti – Aging Cilt Bakımı

Anti-aging cilt bakım ritüelimiz ile kombine olarak uygulanan Scarlet-S tedavisiyle işlem sonunda cilt gözle görülür bir şekilde dolgunlaşır, ince çizgi/kırışıklıklarda azalma görülür.

SONUÇ: Cilt genç ve dolgun bir görünüm kazanır, çene kontürü belirginleşir, gıdı toparlanır ve genişlemiş gözenekler gözle görülür bir şekilde küçülür.

SCARLET S İLE YÜZ KONTÖRÜ YENİLEME

1.aşama : Anti-aging ihtiyacı olan ciltler için özel olarak tasarlanmış kombine cilt bakımımız ile kuvvetli bir anti-aging bakım ritüeli ardından Scarlet-S uygulaması ile genişlemiş gözenekler küçültülür, çene kontürü belirginleşir, gıdı toparlanır, ince kırışıklıklar tedavi edilir, cilt genç ve dolgun bir görünüm kazanır.

Papatya özü, şeker kamışı, cantenella asiatica bitkisi, beyaz söğüt kabuğu özü bitkilerini içeren temizleyicimiz ile cildiniz derinlemesine temizlenerek işleme başlanır, ardından bitkisel enzimler, salisilik asit ve peeling toplarının mükemmel karışımı olan tri-active peeling ile ölü cilt tabası narince temizlenir.

Devamında uygulanan cilt gençleştirici maskemiz ile cildin üst katmanı kontrollü bir şekilde soyularak cilt pürüzsüzleşir ve ışıltı kazanır. Üst katmanı soyularak tüm gözenekleri açılmış cilt, muadilleri arasında %15 C vitamini içeriği ile tek olan özel serumlarımız ile beslenerek ince çizgi ve kırıklıklardan arındırılır.

Serumların ardından uygulanan, 24 saat boyunca nemlendirici etkiye sahip, yüz ve boyun nemlendiricimiz ile çizgi ve kırışıklıklar doldurularak cilt daha dolgun bir görüntüye kavuşur.

Son olarak boyun bölgesine uygulanan özel krem ile boyun bölgesindeki cildin sıkılığı ve elastikiyeti geri kazandırılarak boyun bölgesi daha sıkı, gergin ve şekillenmiş görünür.

2.aşama : Özel tasarlanmış mikro iğneler aracılığıyla cilt altına Radyo Frekans enerjisi vererek “ameliyatsız cilt gençleştirme” yapan Scarlet-S ile işleminize başlanır.

3,5mm’ye kadar cilt derinliğine inebilen ve bu sayede cildin tüm katmanlarına etki eden Scarlet-S ile cildin en üst katmanında hücre gelişim faktörleri harekete geçerken ciltteki ton farklılıkları, akne izleri, yara izleri, ince kırışıklıklar tedavi edilir.

Cilt genç ve dolgun bir görünüm kazanır, çene kontürü belirginleşir, gıdı toparlanır ve genişlemiş gözenekler tedavi olur.

Scarlet-S uygulamasını takiben cildin alt tabakalarına açılan kanallara hyaluronik asit serumu uygulanır, serum bu sayede cildin tüm katmanlarına işler.

Cilt neme doyar, doğal koruyucu bariyeri güçlenir, kolajen ve elastin üretimi tetiklenerek cilt genç bir görünüme kavuşur.

UYGULAMA ALANLARI
Cilt gençleştirme, kırışık azaltma, çene kontürü, gıdı toparlama, gözenek küçültme
DİĞER
UYGULAMALAR
Leke Tedavisi Cilt Bakımı
1- GÖZENEK TEDAVİSİ CİLT BAKIMI 2- LIFTING CİLT BAKIMIK 3- ROSACEA CİL..
DEVAMINI OKU
Anında Parlaklık Cilt Bakımı
Oldukça yumuşak bir bakım olan anında parlaklık cilt bakımımız ile solgu..
DEVAMINI OKU
Ferahlatıcı Yaz Cilt Bakımı
Cildimizin ihtiyaçları her mevsimde değişmekle birlikte yaz ayları güneş..
DEVAMINI OKU
Akneli Ciltler İçin Cilt Bakımı
Akneli ciltler için doktorlarımız tarafından özel olarak tasarlanmış cil..
DEVAMINI OKU
Anti – Aging Cilt Bakımı
Anti-aging cilt bakım ritüelimiz ile kombine olarak uygulanan Scarlet-S ..
DEVAMINI OKU
HEMEN BİLGİ
AL!